SSV66A150E1GP
| سازندگان: | Cynergy 3 |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Float, Level Sensors |
| برگه داده ها: | SSV66A150E1GP |
| توضیحات: | SWITCH VERT SS G1 MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cynergy 3 |
| دسته بندی محصولات | Float, Level Sensors |
| نوع | Liquid |
| سری | SSV66A-1G |
| فعلی | 500mA |
| نوع خروجی | Switch (Single Float) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Male 1" (25.4mm) BSP |
| رتبه ولتاژ | 300VAC, 300VDC |
| پیکربندی خروجی | SPST-NC/NO |
| دمای عملیاتی | 120°C |
| تغییر سطح در واقع | 4.724", 5.906" (120mm, 150mm) |
| مواد مسکن & منشور | 316 Stainless Steel |
| حداقل وزن مخصوص مایع | 0.6 |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $121.66 | $119.23 | $116.84 |
حداقل: 1