SSF50X100X-C
| سازندگان: | Cynergy 3 |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Float, Level Sensors |
| برگه داده ها: | SSF50X100X-C |
| توضیحات: | FLOAT SENS LIQ SPST-NC/NO .5A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cynergy 3 |
| دسته بندی محصولات | Float, Level Sensors |
| نوع | Liquid |
| سری | SSF50 |
| فعلی | 500mA |
| نوع خروجی | Switch (Single Float) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Bracket Mount |
| رتبه ولتاژ | 200VDC, 240VAC |
| پیکربندی خروجی | SPST-NC/NO |
| دمای عملیاتی | 80°C |
| تغییر سطح در واقع | 0.846" (21.5mm) |
| مواد مسکن & منشور | 304 Stainless Steel, 316 Stainless Steel |
| حداقل وزن مخصوص مایع | 0.8 |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $185.50 | $181.79 | $178.15 |
حداقل: 1