LLF47YGP
| سازندگان: | Cynergy 3 |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Float, Level Sensors |
| برگه داده ها: | LLF47YGP |
| توضیحات: | FLOAT SWITCH 100VA PVDF VITON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cynergy 3 |
| دسته بندی محصولات | Float, Level Sensors |
| نوع | Liquid |
| سری | LLF40 |
| فعلی | 600mA |
| نوع خروجی | Switch (Single Float) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Panel Mount, M12 Thread |
| رتبه ولتاژ | 120V |
| پیکربندی خروجی | SPST-NC/NO |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 105°C |
| تغییر سطح در واقع | 0.394" (10mm) |
| مواد مسکن & منشور | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| حداقل وزن مخصوص مایع | 0.7 |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $45.92 | $45.00 | $44.10 |
حداقل: 1