703P7R-114
| سازندگان: | Curtis Instruments Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Meters - Counters, Hour Meters |
| برگه داده ها: | 703P7R-114 |
| توضیحات: | COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Curtis Instruments Inc. |
| دسته بندی محصولات | Panel Meters - Counters, Hour Meters |
| نوع | Totalizer |
| تنظیم مجدد | External |
| سری | 703 |
| وزن | - |
| تعداد دفعات مشاهده | 500Hz |
| نوع ورودی | No Voltage |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| فرمت زمان | - |
| نوع نمایش | LCD - Black Characters, Green Backlight |
| نوع نصب | Through Hole |
| حالت عامل | Up |
| ولتاژ-تامین | 20 ~ 60VAC, 12 ~ 48VDC |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نمایش شخصیت-ارتفاع | 0.275" (7.00mm) |
| تعداد نویسه ها در هر ردیف | 6 |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1