F1150AA06
| سازندگان: | Curtis Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Line Filter Modules |
| برگه داده ها: | F1150AA06 |
| توضیحات: | LINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Curtis Industries |
| دسته بندی محصولات | Power Line Filter Modules |
| سری | F1150 |
| فعلی | 6A |
| مصوبات | CE, UR |
| اندوکتانس | - |
| نوع فیلتر | Single Phase |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| پیکربندی | Single Stage |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| سبک ختم | Quick Connect |
| ولتاژ-امتیاز AC | 250V |
| ولتاژ-امتیاز DC | - |
| فرکانس عامل | 50/60Hz |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 40 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.35 | $15.04 | $14.74 |
حداقل: 1