431702-16-0
| سازندگان: | Curtis Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Barrier Blocks |
| برگه داده ها: | 431702-16-0 |
| توضیحات: | CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.438" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Curtis Industries |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Barrier Blocks |
| رنگ | - |
| زمین | 0.438" (11.12mm) |
| سری | 43000 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| سیم سنج | 12-22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سد | 2 Wall (Dual) |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| تعداد ردیفها | 1 |
| رتبه ولتاژ | 600V |
| ختم بالا | Screws |
| ختم پایین | PC Pin |
| تعداد مدارهای | 16 |
| نوع بلوک ترمینال | Barrier Block |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 20A |
| عایق مواد | Polypropylene (PP) |
| دمای عملیاتی | 105°C |
| پایان پیچ ترمینال | Nickel |
| تعداد ورودی های سیم | 16 |
| مواد ترمینال پیچ | Brass |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.79 | $8.61 | $8.44 |
حداقل: 1