1506-Y
| سازندگان: | Curtis Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Barrier Blocks |
| برگه داده ها: | 1506-Y |
| توضیحات: | CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Curtis Industries |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Barrier Blocks |
| رنگ | - |
| زمین | 0.375" (9.53mm) |
| سری | 1500 |
| ویژگی | Flange |
| بسته بندی | Bulk |
| سیم سنج | 10-22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سد | 2 Wall (Dual) |
| نوع نصب | Chassis, Panel; Through Hole |
| تعداد ردیفها | 2 |
| رتبه ولتاژ | - |
| ختم بالا | Screws |
| ختم پایین | PC Pin |
| تعداد مدارهای | 6 |
| نوع بلوک ترمینال | Barrier Block |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 20A |
| عایق مواد | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| دمای عملیاتی | 110°C |
| پایان پیچ ترمینال | - |
| تعداد ورودی های سیم | 12 |
| مواد ترمینال پیچ | Steel |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 30 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.57 | $5.46 | $5.35 |
حداقل: 1