81549510
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pneumatics, Hydraulics |
| برگه داده ها: | 81549510 |
| توضیحات: | SOLENOID VALVE 3/2 NC CHASSIS MT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Pneumatics, Hydraulics |
| نوع | Solenoid Valve |
| سری | - |
| وزن | 0.077 lb (34.93 g) |
| ویژگی | Manual Override, Supply Voltage 24VDC |
| تابع | 3/2 Normally Closed |
| مصوبات | cUL, UL |
| نوع سیال | Air, Inert Gas, Liquid |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | - |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| زندگی مکانیکی | 1,500,000 Cycles |
| قطر روزنه | 0.032" (0.80mm) |
| روش اتصال | Threaded M5 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| فشار عملیاتی | 15 ~ 116PSI (1 ~ 8 bar) |
| دمای عملیاتی | -5°C ~ 50°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |