CGH55030F1
| سازندگان: | Cree Wolfspeed |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - RF |
| برگه داده ها: | CGH55030F1 |
| توضیحات: | RF MOSFET HEMT 28V 440166 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cree Wolfspeed |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - RF |
| دست آوردن | 10dB |
| سری | GaN |
| فرکانس | 5.5GHz ~ 5.8GHz |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | - |
| جریان-تست | 250mA |
| بسته بندی/مورد | 440166 |
| قدرت خروجی | 30W |
| تست ولتاژ | 28V |
| نوع ترانزیستور | HEMT |
| ولتاژ-دارای | 84V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 3A |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 440166 |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $123.01 | $120.55 | $118.14 |
حداقل: 1