7142-12-1011
| سازندگان: | Coto Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Reed Relays |
| برگه داده ها: | 7142-12-1011 |
| توضیحات: | RELAY REED DPDT 250MA 12V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Coto Technology |
| دسته بندی محصولات | Reed Relays |
| سری | 7000 |
| ویژگی | Diode, Electrostatic Shield |
| نوع سیم پیچ | Non Latching |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| مهر و موم امتیاز | - |
| جریان کویل | 24.5mA |
| ولتاژ کویل | 12VDC |
| فرم تماس با ما | DPDT (2 Form C) |
| زمان عمل | 2ms |
| زمان انتشار | 2.5ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| مقاومت کویل | 490 Ohms |
| تماس با مواد | - |
| ولتاژ سوئیچینگ | 150VAC, 150VDC - Max |
| سبک ختم | PC Pin |
| باید کار ولتاژ | 9 VDC |
| باید ولتاژ را آزاد کند | 1 VDC |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| رتبه تماس (فعلی) | 250mA |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $26.68 | $26.15 | $25.62 |
حداقل: 1