MGFS64812
| سازندگان: | Cosel USA, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | MGFS64812 |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 12V 6W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cosel USA, Inc. |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated Module |
| سری | MGFS (6W) |
| ویژگی | Remote On/Off, OCP |
| بهره وری | 88% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 6W |
| بسته بندی/مورد | 7-SIP Module |
| اندازه/ابعاد | 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1.5kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 76V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 18V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 500mA |
در انبار 21 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $23.94 | $23.46 | $22.99 |
حداقل: 1