SCRN236R-F
| سازندگان: | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | SCRN236R-F |
| توضیحات: | CAP FILM 5UF 10% 1KVPK SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | SCR |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 5µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Threaded, Male |
| برنامه | Commutation; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| فاصله سرب | 1.250" (31.75mm) |
| نوع نصب | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| اندازه/ابعاد | 2.690" L x 1.560" W (68.33mm x 39.62mm), Lip |
| مواد دی الکتریک | Paper, Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 1000Vpk (1KVPK) |
| ولتاژ امتیاز-DC | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 4.310" (109.47mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 80°C |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $71.23 | $69.81 | $68.41 |
حداقل: 1