MLP331M250EK0A
| سازندگان: | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | MLP331M250EK0A |
| توضیحات: | CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | MLP |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 330µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 1.000" (25.40mm) |
| قطبش | - |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | FlatPack, Tabbed |
| ولتاژ-دارای | 250V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.500" (12.70mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 426mOhm |
در انبار 14 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $78.59 | $77.02 | $75.48 |
حداقل: 1