CMR03F151GOAM
| سازندگان: | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Mica and PTFE Capacitors |
| برگه داده ها: | CMR03F151GOAM |
| توضیحات: | CAP MICA 150PF 100V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| دسته بندی محصولات | Mica and PTFE Capacitors |
| سری | CMR |
| ویژگی | General Purpose |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±2% |
| خازن | 150pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله سرب | 0.118" (3.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ولتاژ-دارای | 100V |
| اندازه/ابعاد | 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) |
| مواد دی الکتریک | Mica |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.228" (5.80mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.00 | $17.64 | $17.29 |
حداقل: 1