CD4FA152JO3F
| سازندگان: | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Mica and PTFE Capacitors |
| برگه داده ها: | CD4FA152JO3F |
| توضیحات: | CAP MICA 1500PF 5% 100V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| دسته بندی محصولات | Mica and PTFE Capacitors |
| سری | CD4 |
| ویژگی | RF, High Frequency |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 1500pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله سرب | 0.098" (2.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ولتاژ-دارای | 100V |
| اندازه/ابعاد | 0.339" L x 0.181" W (8.60mm x 4.60mm) |
| مواد دی الکتریک | Mica |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.311" (7.90mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.62 | $24.13 | $23.65 |
حداقل: 1