CD17FD101JO3
| سازندگان: | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Mica and PTFE Capacitors |
| برگه داده ها: | CD17FD101JO3 |
| توضیحات: | CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| دسته بندی محصولات | Mica and PTFE Capacitors |
| سری | CD17 |
| ویژگی | RF, High Q, Low Loss |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 100pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله سرب | 0.232" (5.90mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ولتاژ-دارای | 500V |
| اندازه/ابعاد | 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm) |
| مواد دی الکتریک | Mica |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.358" (9.10mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.32 | $1.29 | $1.27 |
حداقل: 1