3590.2
| سازندگان: | Conta-Clip, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| برگه داده ها: | 3590.2 |
| توضیحات: | ZIK 3LVL 2.5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Conta-Clip, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| نوع | Feed Through |
| رنگ | Beige |
| سری | ZIK |
| ویژگی | - |
| نوع فیوز | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 15A |
| ولتاژ-UL | 300V |
| جریان-IEC | 24A |
| ولتاژ-IEC | 500V |
| نوع قطع اتصال | - |
| تعداد سطوح | 3 |
| طول سلب | 10mm |
| عرض ترمینال | 5.1mm |
| سبک ختم | Push In, Spring |
| تعداد پوزیشن ها | 6 |
| عایق مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | 12-20 AWG |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | 0.5-4mm² |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 150 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.89 | $6.75 | $6.62 |
حداقل: 1