1102.2
| سازندگان: | Conta-Clip, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| برگه داده ها: | 1102.2 |
| توضیحات: | FUSEHOLDER.25X1.25IN35X32MMDIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Conta-Clip, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| نوع | Disconnect |
| رنگ | Beige |
| سری | SIK |
| ویژگی | - |
| نوع فیوز | 6.3mm x 25mm, 6.3mm x 32mm |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 16A |
| ولتاژ-UL | 600V |
| جریان-IEC | 10A |
| ولتاژ-IEC | 500V |
| نوع قطع اتصال | Fuse, Lever |
| تعداد سطوح | 1 |
| طول سلب | 12mm |
| عرض ترمینال | 10.0mm |
| سبک ختم | Screw |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| عایق مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | 12-22 AWG |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | 0.2-10mm² |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
در انبار 146 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.71 | $8.54 | $8.37 |
حداقل: 1