V7223T-156.25M
| سازندگان: | Connor-Winfield |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | V7223T-156.25M |
| توضیحات: | XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVCMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Connor-Winfield |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | VCXO |
| خروجی | LVCMOS |
| سری | V7223T |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 156.25MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.055" (1.40mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 25mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | ±30ppm |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1