OH300-70503CF-024.576M
| سازندگان: | Connor-Winfield |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | OH300-70503CF-024.576M |
| توضیحات: | XTAL OSC OCXO 24.5760MHZ CMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Connor-Winfield |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | OCXO |
| خروجی | CMOS |
| سری | OH300 |
| رأی | - |
| تابع | - |
| فرکانس | 24.576MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 7-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±5ppb |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.500" (12.70mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | - |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1