RI-90GP1520
| سازندگان: | Comus International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | RI-90GP1520 |
| توضیحات: | SWITCH REED SPDT 280MA 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comus International |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Glass Body |
| سری | RI-90 |
| مدار | SPDT |
| بسته بندی | Bulk |
| خازن | 0.8pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه بدن | 0.100" Dia x 0.563" L (2.54mm x 14.30mm) |
| زمان عمل | 1ms |
| زمان انتشار | 1ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| عمل محدوده | 15 ~ 20AT |
| قدرت دارای امتیاز | 5W |
| محدوده انتشار | - |
| جریان-حمل | 500mA (DC) |
| طول--به طور کلی | 1.988" (50.50mm) |
| سبک ختم | Axial |
| ارتفاع بالای صفحه | - |
| تعویض جریان | 280mA (AC), 400mA (DC) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 125V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 175V |
در انبار 4113 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.94 | $1.90 | $1.86 |
حداقل: 1