RI-48A
| سازندگان: | Comus International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | RI-48A |
| توضیحات: | SWITCH REED SPST-NO 1A 250V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comus International |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Glass Body |
| سری | RI-48 |
| مدار | SPST-NO |
| بسته بندی | Bulk |
| خازن | 0.2pF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه بدن | 0.106" Dia x 0.807" L (2.70mm x 20.50mm) |
| زمان عمل | 0.35ms |
| زمان انتشار | 0.03ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| عمل محدوده | 15 ~ 28AT |
| قدرت دارای امتیاز | 70W |
| محدوده انتشار | 8 ~ 20AT |
| جریان-حمل | 1.75A (AC/DC) |
| طول--به طور کلی | 2.157" (54.79mm) |
| سبک ختم | Axial |
| ارتفاع بالای صفحه | - |
| تعویض جریان | 1A (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 250V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 200V |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1