RI-01BAA
| سازندگان: | Comus International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | RI-01BAA |
| توضیحات: | SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comus International |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Glass Body |
| سری | RI-01B |
| مدار | SPST-NO |
| بسته بندی | Bulk |
| خازن | 0.3pF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه بدن | 0.100" Dia x 0.591" L (2.54mm x 15.00mm) |
| زمان عمل | 0.25ms |
| زمان انتشار | 0.03ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| عمل محدوده | 14 ~ 23AT |
| قدرت دارای امتیاز | 10W |
| محدوده انتشار | 4 ~ 21AT |
| جریان-حمل | 1A (DC) |
| طول--به طور کلی | 1.811" (46.00mm) |
| سبک ختم | Axial |
| ارتفاع بالای صفحه | - |
| تعویض جریان | 500mA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 140V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 200V |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1