SB560E-G
| سازندگان: | Comchip Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SB560E-G |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers Low VF ESD 5A 60V Schottky Rectifier |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Comchip Technology |
| سری | SB560 |
| محصول | Schottky Rectifiers |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.038801 oz |
| تولید کننده | Comchip Technology |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | DO-201AD |
| قسمت # نام مستعار | SB560ET-G |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| سبک ختم | Through Hole |
| اگر--جریان رو به جلو | 5 A |
| Ir-جریان معکوس | 0.5 mA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1200 |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 125 A |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 60 V |
در انبار 1639 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.44 | $0.43 | $0.42 |
حداقل: 1