CPDUR5V0C-HF
| سازندگان: | Comchip Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | CPDUR5V0C-HF |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors VL5V,IF1mA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Comchip Technology |
| سری | CPDUR5V0 |
| قطب | Bidirectional |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| تولید کننده | Comchip Technology |
| نوع محصول | ESD Suppressors |
| بسته بندی/مورد | SOD-523F |
| ولتاژ کاری | 5 V |
| ولتاژ بستن | 17 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 6.1 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 1 Channel |
| مقدار کارخانه بسته | 4000 |
| خازن دیود سی دی | 25 pF |
| جریان پالس با پیک ipp | 4 A |
| Vesd-ولتاژ ESD هوا فاصله | 16 kV |
| Vesd-تماس با ولتاژ ESD | 8 kV |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.43 | $0.42 | $0.41 |
حداقل: 1