CDSV6-4448TI-G
| سازندگان: | Comchip Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| برگه داده ها: | CDSV6-4448TI-G |
| توضیحات: | DIODE ARRAY GP 80V 100MA SOT363 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| سرعت | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| سری | Automotive, AEC-Q101 |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع دیود | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| شماره قسمت پایه | CDSV6-4448 |
| پیکربندی دیود | 3 Independent |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-363 |
| زمان بهبودی معکوس (trr) | 4ns |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 100nA @ 75V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 80V |
| درجه حرارت عامل اتصال | 150°C (Max) |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1V @ 100mA |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) (به ازای هر دیود) | 500mA (DC) |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.08 | $0.08 | $0.08 |
حداقل: 1