BAT54A-HF
| سازندگان: | Comchip Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | BAT54A-HF |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers 30V 0.2A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Comchip Technology |
| محصول | Schottky Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Comchip Technology |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Dual Common Anode |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-3 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| اگر--جریان رو به جلو | 100 mA |
| Ir-جریان معکوس | 2 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1000 mV |
| Vr-ولتاژ معکوس | 30 V |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| Pd-قدرت استهلاک | 200 mW |
| trr--زمان بهبودی معکوس | 5 ns |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 600 mA |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 30 V |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.16 | $0.16 | $0.15 |
حداقل: 1