1N5408T-G
| سازندگان: | Comchip Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 1N5408T-G |
| توضیحات: | Rectifiers VRRM=1000V, IAV=3A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | Comchip Technology |
| سری | 1N5408 |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.042329 oz |
| تولید کننده | Comchip Technology |
| نوع محصول | Rectifiers |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | DO-210AD |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 150 A |
| سبک ختم | Through Hole |
| اگر--جریان رو به جلو | 3 A |
| Ir-جریان معکوس | 5 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.95 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1000 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1200 |
در انبار 1039 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.52 | $0.51 | $0.50 |
حداقل: 1