1N4007B-G
| سازندگان: | Comchip Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Single |
| برگه داده ها: | 1N4007B-G |
| توضیحات: | DIODE GEN PURP 1KV 1A DO41 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Single |
| سرعت | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع دیود | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | DO-204AL, DO-41, Axial |
| شماره قسمت پایه | 1N4007 |
| خازن @ Vr ، F | 15pF @ 4V, 1MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | DO-41 |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 5µA @ 1000V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 1000V |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 1A |
| درجه حرارت عامل اتصال | -55°C ~ 150°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.1V @ 1A |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.17 | $0.17 | $0.16 |
حداقل: 1