19040962A
| سازندگان: | Comair Rotron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | 19040962A |
| توضیحات: | FAN IMP MTR 280X125MM DDE114924K |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comair Rotron |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 1900 RPM |
| نویز | 78.0 dB(A) |
| عرض | 125.0mm |
| سری | Diplomat |
| وزن | 3.5 lbs (1.6 kg) |
| جریان هوا | 1050.0 CFM (29.40m³/min) |
| نوع فن | Motorized Impellers |
| ویژگی | Speed Sensor (Tach) |
| مصوبات | CE, UR |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 3 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 125.0W |
| محدوده ولتاژ | 18 ~ 32VDC |
| فشار استاتیک | 1.700 in H2O (423.5 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 24VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Metal |
| مواد قاب | Aluminum |
| اندازه/ابعاد | Round - 280mm Dia |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5.2A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $160.54 | $157.33 | $154.18 |
حداقل: 1