19032686A
| سازندگان: | Comair Rotron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | 19032686A |
| توضیحات: | FAN AXIAL 60X15MM CR0612HB-D71GL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comair Rotron |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 4500 RPM |
| نویز | 32.4 dB(A) |
| عرض | 15.00mm |
| سری | Flight LT 60 |
| وزن | 0.084 lb (38.1 g) |
| جریان هوا | 17.0 CFM (0.476m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, CUR, TUV, UL |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 1.60W |
| محدوده ولتاژ | 10.8 ~ 13.2VDC |
| فشار استاتیک | 0.150 in H2O (37.4 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | - |
| مواد قاب | - |
| اندازه/ابعاد | Square - 60mm L x 60mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.130A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1