19031174A
| سازندگان: | Comair Rotron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | 19031174A |
| توضیحات: | FAN AXIAL 120.1X25.6MM FT12B3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comair Rotron |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 2924 RPM |
| نویز | 42.9 dB(A) |
| عرض | 25.60mm |
| سری | Flight II 120 |
| وزن | 0.441 lb (200.03 g) |
| جریان هوا | 90.0 CFM (2.52m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 4.10W |
| محدوده ولتاژ | 6 ~ 14VDC |
| فشار استاتیک | 0.211 in H2O (52.6 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | - |
| مواد قاب | - |
| اندازه/ابعاد | Square - 120.1mm L x 120.1mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.350A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1