19030519A
| سازندگان: | Comair Rotron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC Fans |
| برگه داده ها: | 19030519A |
| توضیحات: | FAN AXIAL 119X39MM 115VAC MX2B2 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comair Rotron |
| دسته بندی محصولات | AC Fans |
| دور | 3100 RPM |
| نویز | 47.6 dB(A) |
| عرض | 39.00mm |
| سری | Muffin XL AC |
| وزن | 1.3 lbs (589.7 g) |
| جریان هوا | 105.0 CFM (2.94m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, cUL, UL |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 15.00W |
| محدوده ولتاژ | - |
| فشار استاتیک | 0.223 in H2O (55.5 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 115VAC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Magnesium Alloy |
| مواد قاب | Magnesium Alloy |
| اندازه/ابعاد | Square - 119mm L x 119mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.180A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 163 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $39.79 | $38.99 | $38.21 |
حداقل: 1