19026166A
| سازندگان: | Comair Rotron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC Fans |
| برگه داده ها: | 19026166A |
| توضیحات: | FAN AXIAL 179X63MM 230VAC FF213 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comair Rotron |
| دسته بندی محصولات | AC Fans |
| دور | 3200 RPM |
| نویز | - |
| عرض | 63.00mm |
| سری | Feather |
| وزن | 1.5 lbs (680.4 g) |
| جریان هوا | 245.0 CFM (6.86m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 2 Terminals |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 20.00W |
| محدوده ولتاژ | - |
| فشار استاتیک | - |
| ولتاژ-دارای | 230VAC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | - |
| مواد قاب | - |
| اندازه/ابعاد | Round - 179mm Dia |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | - |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1