CS8421-DZZ
| سازندگان: | Cirrus Logic Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Audio Special Purpose |
| برگه داده ها: | CS8421-DZZ |
| توضیحات: | IC SAMPLE RATE CONVERTER 20TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cirrus Logic Inc. |
| دسته بندی محصولات | Audio Special Purpose |
| سری | - |
| تابع | Sample Rate Converter |
| رابط | Serial |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Digital Audio Interfacing |
| بسته بندی/مورد | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| مشخصات | 53kHz ~ 211kHz |
| شماره قسمت پایه | CS8421 |
| ولتاژ-تامین | 2.38V ~ 2.62V |
| تعداد کانال | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-TSSOP |
در انبار 239 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.91 | $11.67 | $11.44 |
حداقل: 1