EC3A13H
| سازندگان: | Cincon Electronics Co. LTD |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | EC3A13H |
| توضیحات: | ISOLATED DC/DC CONVERTERS 3W 4.5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cincon Electronics Co. LTD |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated Module |
| سری | EC3A (3W) |
| ویژگی | SCP |
| بهره وری | 79% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 3W |
| بسته بندی/مورد | 24-DIP Module, 14 Leads |
| ویژگی های کنترل | - |
| اندازه/ابعاد | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 15V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 3kV |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 71°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 18V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 9V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 200mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.91 | $11.67 | $11.44 |
حداقل: 1