41H
| سازندگان: | Cinch Connectivity Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Hole Plugs |
| برگه داده ها: | 41H |
| توضیحات: | HOLE PLUG 1.250" STL/NCKL NAT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cinch Connectivity Solutions |
| دسته بندی محصولات | Hole Plugs |
| نوع | Body Plug |
| رنگ | Natural |
| سری | - |
| مواد | Steel, Nickel Plated |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| قطر سوراخ | 1.250" (31.75mm) 1 1/4" |
| قطر فلنج | 1.438" (36.53mm) |
| ضخامت پانل | - |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1