142-0701-851
| سازندگان: | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Coaxial Connectors (RF) |
| برگه داده ها: | 142-0701-851 |
| توضیحات: | CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| دسته بندی محصولات | Coaxial Connectors (RF) |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| شامل | - |
| امپدانس | 50Ohm |
| بسته بندی | Tray |
| پایان بدن | Gold |
| گروه کابل | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جنس بدنه | Brass |
| رنگ مسکن | Gold |
| چرخه جفتگیری | 500 |
| نوع نصب | Board Edge, End Launch |
| نوع اتصال | Jack, Female Socket |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| از دست دادن درج | - |
| رتبه ولتاژ | 335V |
| سبک اتصال | SMA |
| فرکانس حداکثر | 18GHz |
| تعداد پورت ها | 1 |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| سپر ختم | Solder |
| فسخ تماس | Solder Tab |
| مواد دی الکتریک | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 165°C |
| مرکز تماس با آبکاری | Gold |
| مرکز تماس با مواد | Beryllium Copper |
در انبار 53547 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.35 | $4.26 | $4.18 |
حداقل: 1