135-3404-101
| سازندگان: | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Coaxial Connectors (RF) |
| برگه داده ها: | 135-3404-101 |
| توضیحات: | CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| دسته بندی محصولات | Coaxial Connectors (RF) |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| شامل | 3 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Sleeve |
| امپدانس | 50Ohm |
| بسته بندی | Bulk |
| پایان بدن | Gold |
| گروه کابل | RG-161DS, 174DS, 179DS, 187DS, 188DS, 316DS |
| قسمت وضعیت | Active |
| جنس بدنه | Brass |
| رنگ مسکن | Gold |
| چرخه جفتگیری | 500 |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| نوع اتصال | Plug, Male Pin |
| نوع چفت و بست | Snap-On |
| از دست دادن درج | 0.2dB |
| رتبه ولتاژ | 170V |
| سبک اتصال | MMCX |
| فرکانس حداکثر | 6GHz |
| تعداد پورت ها | 1 |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| سپر ختم | Crimp |
| فسخ تماس | Solder |
| مواد دی الکتریک | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| مرکز تماس با آبکاری | Gold |
| مرکز تماس با مواد | Beryllium Copper |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.61 | $10.40 | $10.19 |
حداقل: 1