SMD291SNL
| سازندگان: | Chip Quik, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solder |
| برگه داده ها: | SMD291SNL |
| توضیحات: | SOLDER PASTE NO-CLEAN LF 5CC SYR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Chip Quik, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Solder |
| فرم | Syringe, 0.53 oz (15g), 5cc |
| نوع | Solder Paste |
| سری | - |
| وزن | 0.033 lb (14.97 g) |
| فرایند | Lead Free |
| قطر | - |
| نوع شار | No-Clean |
| عمر مفید | 6 Months, 2 Months |
| سیم سنج | - |
| ترکیب | Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نقطه ذوب | 423 ~ 428°F (217 ~ 220°C) |
| اطلاعات حمل و نقل | Ships with Cold Pack. To ensure customer satisfaction and product integrity, air shipment is recommended. |
| Digi-کلید ذخیره سازی | Refrigerated |
| آغاز عمر مفید | Date of Manufacture |
| دمای ذخیره سازی/تبرید | 37°F ~ 46°F (3°C ~ 8°C) |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.95 | $15.63 | $15.32 |
حداقل: 1