MLU-8066-2BHC
| سازندگان: | Chip Quik, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Lamps - Magnifying, Task |
| برگه داده ها: | MLU-8066-2BHC |
| توضیحات: | LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 120V 22W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Chip Quik, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Lamps - Magnifying, Task |
| بازوی | - |
| لامپ | Fluorescent, 22W |
| رنگ | White |
| سری | - |
| وزن | - |
| ولتاژ | 120V |
| طول سیم | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Base, Weighted |
| سبک لنز/اندازه | 3 Diopter (1.75x), 5.00" (127.00mm) Diameter |
| لامپ/نوع ذره بین | Lamp, Magnifier |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $134.97 | $132.27 | $129.63 |
حداقل: 1