75-2-10
| سازندگان: | Chemtronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Desoldering Braid, Wick, Pumps |
| برگه داده ها: | 75-2-10 |
| توضیحات: | DESOLDER BRAID UNFLUX 0.06" 10' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Chemtronics |
| دسته بندی محصولات | Desoldering Braid, Wick, Pumps |
| نوع | Unfluxed |
| رنگ | Yellow |
| عرض | 0.060" (1.52mm) |
| طول | 10' (3.048m) |
| سری | Soder-Wick® SW 75 |
| عمر مفید | 24 Months |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محصول | Braid/Wick |
| حفاظت ESD | ESD Safe |
| آغاز عمر مفید | Date of Manufacture |
| دمای ذخیره سازی/تبرید | - |