7-50L
| سازندگان: | Chemtronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Desoldering Braid, Wick, Pumps |
| برگه داده ها: | 7-50L |
| توضیحات: | DESOLDER BRAID ROSIN 0.075" 50' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Chemtronics |
| دسته بندی محصولات | Desoldering Braid, Wick, Pumps |
| نوع | Rosin, Non Activated (R) |
| رنگ | Green |
| عرض | 0.075" (1.91mm) |
| طول | 50' (15.24m) |
| سری | Chem-Wik® |
| عمر مفید | 24 Months |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محصول | Braid/Wick |
| حفاظت ESD | - |
| آغاز عمر مفید | Date of Manufacture |
| دمای ذخیره سازی/تبرید | - |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $29.17 | $28.59 | $28.01 |
حداقل: 1