CMPZ4698 TR
| سازندگان: | Central Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | CMPZ4698 TR |
| توضیحات: | Zener Diodes SM Zener 11V 350mW 21.6mA 0.05IR 8.4Vr |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Central Semiconductor |
| عرض | 1.4 mm |
| ارتفاع | 1.09 mm |
| طول | 3.05 mm |
| سری | CMPZ4 |
| قطر | - |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.000282 oz |
| تولید کننده | Central Semiconductor |
| نوع محصول | Zener Diodes |
| پیکربندی | Single |
| جریان زنر | 50 nA |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOT-23 |
| قسمت # نام مستعار | CMPZ4698 PBFREE TR |
| دسته بندی محصولات | Zener Diodes |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تحمل ولتاژ | 5 % |
| Vz-ولتاژ زنر | 11 V |
| Ir-جریان معکوس | 50 nA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.5 V |
| Zz-امپدانس زنر | - |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| Pd-قدرت استهلاک | 350 mW |
| دقت تنظیم ولتاژ | - |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
| ضریب دمای ولتاژ | - |
در انبار 340 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.48 | $0.47 | $0.46 |
حداقل: 1