1N5294
| سازندگان: | Central Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 1N5294 |
| توضیحات: | Current Regulator Diodes .75mA Curr Reg |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Central Semiconductor |
| عرض | 2.29 mm |
| ارتفاع | 2.29 mm |
| طول | 5.08 mm |
| سری | 1N5294 |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.004409 oz |
| تولید کننده | Central Semiconductor |
| نوع محصول | Current Regulator Diodes |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | DO-204AH |
| قسمت # نام مستعار | 1N5294 BK |
| دسته بندی محصولات | Current Regulator Diodes |
| مقدار کارخانه بسته | 2500 |
| حداقل امپدانس زانو | 335 kOhms |
| حداکثر ولتاژ محدود کننده | 1.2 V |
| حداکثر جریان رگولاتور | 0.825 mA |
| حداقل امپدانس دینامیکی | 1.15 MOhms |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 200 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
| حداکثر ولتاژ عامل پیک | 100 V |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.36 | $3.29 | $3.23 |
حداقل: 1