CMZ5936B BK
| سازندگان: | Central Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Zener - Single |
| برگه داده ها: | CMZ5936B BK |
| توضیحات: | DIODE ZENER 30V 500MW SMA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Central Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Zener - Single |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 500mW |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | DO-214AC, SMA |
| امپدانس (حداکثر) (Zzt) | 26 Ohms |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SMA |
| ولتاژ-زنر (اسم) (Vz) | 30V |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 1µA @ 22.8V |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.5V @ 200mA |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1