CMLD6263C TR
| سازندگان: | Central Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| برگه داده ها: | CMLD6263C TR |
| توضیحات: | DIODE SCHOTTKY 70V 15MA SOT563 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Central Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| سرعت | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع دیود | Schottky |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-563, SOT-666 |
| پیکربندی دیود | 2 Pair Common Cathode |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-563 |
| زمان بهبودی معکوس (trr) | 5ns |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 200nA @ 50V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 70V |
| درجه حرارت عامل اتصال | -65°C ~ 150°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 410mV @ 1mA |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) (به ازای هر دیود) | 15mA (DC) |
در انبار 4904 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1