CMJ3500 TR
| سازندگان: | Central Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Current Regulation/Management |
| برگه داده ها: | CMJ3500 TR |
| توضیحات: | DIODE CURRENT LIMITING SINGLE SM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Central Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Current Regulation/Management |
| سری | - |
| دقت | - |
| تابع | Current Limiting |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOD-123F |
| روش سنجش | High/Low-Side |
| ولتاژ ورودی | 100V (Max) |
| جریان-خروجی | 3.55mA |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOD-123FL |
در انبار 2414 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1