RV26D2DC0CB-K4C
| سازندگان: | Carling Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Selector Switches |
| برگه داده ها: | RV26D2DC0CB-K4C |
| توضیحات: | SWITCH SELECT 3POS DPDT 20A 12V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Carling Technologies |
| دسته بندی محصولات | Selector Switches |
| نوع | Standard |
| سری | V-Series Contura |
| مدار | DPDT |
| ویژگی | Bezel - Rectangular |
| مصوبات | CSA, UL |
| قسمت وضعیت | Active |
| نور | Illuminated |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | 25,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 100,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-Off-On |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| عمق پشت فلنج | 37.88mm |
| تعداد پوزیشن ها | 3 |
| ولتاژ امتیاز-DC | 12V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 20A (DC) |
| دمای عملیاتی | - |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | LED, Red |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | 12 VDC |
در انبار 15 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $31.59 | $30.96 | $30.34 |
حداقل: 1