33223
| سازندگان: | Capital Advanced Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Adapter, Breakout Boards |
| برگه داده ها: | 33223 |
| توضیحات: | PROTO BOARD ADAPTER SMT SOT-223 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Capital Advanced Technologies |
| دسته بندی محصولات | Adapter, Breakout Boards |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| سری | 33000, Surfboards® |
| مواد | FR4 Epoxy Glass |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت تخته | 0.031" (0.79mm) 1/32" |
| بسته پذیرفته شده | SC-73, SOT-223 |
| نیا نوع هیئت مدیره | SMD to SIP |
| اندازه/ابعاد | 0.300" L x 0.500" W (7.62mm x 12.70mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 3 |
در انبار 153 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.62 | $1.59 | $1.56 |
حداقل: 1